هر چي بخواي اينجاست

طراحي ليبل مواد غذايي

طراحي لـيبل مواد غذايي
 ليبل مواد غذايي نسبت به ديگر خدمات طراحي لـيبل كمي متفاوت است كه بايد توجه ويژه اي به آن داشت.

چرا طراحي برچسب يا ليبل مواد غذايي بي اندازه مهم و ضروري است ؟

كيفيت توليد محصولي كه ارائه مي دهيد هر چقدر هم فوق العاده باشد مادامي كه مصرف كننده از آن استفاده نكند، متوجه كيفيت شما نخواد شد. از طرفي برچسب و شكل بيروني محصول شما در معرض ديد همگان قرار مي گيرد حتي كسي كه محصول شما را نخريده باشد. مسلما وقتي طراحي ليـبل مواد غذايي شما متناسب با محتوا طراحي شود و تركيبي شكيل و زيبا داشته باشد در جذب مشتري مخصوصا كودكان و نوجوانان بسيار موثر خواهد بود.

طراحي برچسب بطري
طراح لـيبل بطري مي بايست بسيار خاص ، جذاب و جوان پسند باشد. چرا واژه ي جوان پسند ؟  طبق آمار بيشترين سرانه مصرف نوشيدني در ايران، مربوط به جوانان مي شود. اين امر ضروري ايجاب مي كند كه سلايق و علايق نسل جوان خود را بهتر بشناسيم تا در طراحي برچسب بطري مورد نظر خود شايستگي و كيفيت نوشيدني خود را به تصوير بكشيم.

طراحـي برچسب سي دي
موردي كه در طراحي اين نوع از ليبل سي دي مورد توجه قرار مي گيرد براي آن دسته از سي دي هايي كه محتواي مشخصي دارند بسيار مهم تر است. از اين جهت شايسته است ليبل سي دي با حفظ زيبايي و جذاب بودن به خوبي نشان دهنده ي محتواي درون خود باشد. توضيحات : مدرن طرح افتخار طراحي يا چاپ يا عكاسي صنعتي يا طرح ها و عكس ها در شرف پيشنهاد به برنده هاي درج شده را در لوح ذرين خويش دارد.برخي از تصاوير درج شده در اين صفحه به عنوان نمونه و پيشنهاد، طراحي حرفه اي شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. براي دسته ي دوم كه شامل محتوا نمي باشد ما ميتوانيم روي برند تجاري شما مانور دهيم و به گونه طراحي برچسب سي دي شما را انجام دهيم كه تبليغي خاص و متفاوت براي نام تجاري شما باشد.

طراحي ليبل محصولات غذايي
ليبل محصولات غذايي خود را مي توانيد با مجموعه ي مدرن طرح به جايگاهي مردم پسند برسانيد و نزد همگان محبوب شويد. چرا كه تيم چيره دست مدرن طرح در طراحي برچسب محصولات غذايي سابقه اي چندين ساله، با نام و خاطره اي نيكو از خود به جاي گذاشته است. تيم طراحي مجموعه با ايده هاي نوآورانه ترسيمي ستودني و دلنشين را بر روي كالاي شما نقش مي زند.

طراحي برچسب عسل
در طـراحي ليبـل عسل به اين دليل كه رقباي زيادي براي ارائه ي اين محصول وجود دارد و از سوي ديگر طعم خود عسل مانند محصولات ديگر جاي تنوع زيادي براي مانور دادن ندارد قطعا طراحي برچسب عسل ميتواند در موفقيت شما تعيين كننده باشد.  مفتخر هستيم با پيشينه اي نيكو شما را در دستيابي به جايگاه اول در بازار رقابتي همراهي كنيم.

با توجه به تمامي مواردي كه ذكر كرديم ، بي شك در كنار طراحي جعبه،   طراحي ليبل هم از اهميت بالايي برخوردار است و در حقيقت اين دو در يك راستا و يك هدف هستند كه همان علاقه نشان دادن مشتري نسبت به محصول در مرحله اول و در پس آن در صورت تاييد كيفيت محصول به مرحله نهايي فروش رسد، پس در انتخاب ليبل و طراحي آن ، شما نياز به متخصص طراح ليبل داريد به شما پيشنهاد ميكنيم از نمونه طراحي هاي ليبل مدرن طرح حتما بازديد فرماييد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۰:۱۷ توسط:ali موضوع: