هر چي بخواي اينجاست

طراحي كاتالوگ

طراحي كاتالوگ
گرافيك در طراحي كاتالوگ حرفه اي نقش مستقيم و مهمي بر توسعه يا معرفي محصولات يا خدمات شما را دارد. تجربه در طراحي كاتالوگ تبليغاتي و كاتالوگ صنعتي بسيار مهم مي‌باشد و قبل از طراحي بهتر است با طراح كاتالوگ مشورت كنيد. كاتالوگ حرفه اي مي‌تواند شامل فهرستي از دستورالعمل‌ها يا جمعي از اسامي و توضيحات گروه بندي شدهباشد. كاتالوگ پل ارتباطي است بين خدمات و محصولات با مشتريان و مصرف كنندگان. كاتالوگ مي‌تواند بازاريابي هميشه در دسترس براي ارائه خدمات يا معرفي كالا باشد. طرح كاتالوگ و ابعاد مي‌تواند در هزينه طراحي و چاپ كاتالوگ تأثير گذار باشد. كاتالوگ در ابعاد هاي افقي و عمودي طراحي و چاپ مي‌شود كه نمونه كاتالوگ ‌هاي طراحي شده توسط اين شركت قابل مشاهده است. اين افتخار را داريم كه مورد اعتماد برند هاي كشور هستيم و سهم قابل توجه اي از بازار كسب كرده‌ايم.

 

 

 

طراحي كاتالوگ Magic

طراحي كاتالوگ صنعتي

كاتالوگ و بروشور
كاتالوگ و بروشور جهت معرفي و تبليغ محصولات يا خدماتي كه ارائه مي دهيد، بسيار روش كارآمد و موثري مي باشد. بسته به نوع محصول و يا خدمات شما پيشنهادي به شما ارائه مي شود، از اين جهت كه كاتالوگ براي شما كافي است هر دو تاثير بسزايي خواهند داشت. اگر كسب و كار شما خدمات ارائه مي دهد و يا كالاي مصرفي ارائه مي كند و نياز به توضيحات نوشتاري بيشتري دارد بروشور ميتواند بسيار موثر واقع شود و از لحاظ قيمتي مقرون به صرفه است.

چنانچه در تجارت شما تصوير كالا از اهميت بالايي برخوردار باشد، طراحي كاتالوگ ميتواند بسيار مفيد واقع شود زيرا كه كيفيت عكس ها و تصاوير در كاتالوگ به خوبي نمايش داده ميشود، البته جلوه ي عكس در كارهاي چاپي زماني كه از عكاسي صنعتي حرفه اي بهره گرفته باشيد، بسيار چشمگير خواهد بود. در صورتي كه شركت شما شامل تعداد زيادي خدمات و يا چندين كالا باشد، عنوان كردن فهرست وار آنها و به ترتيب توضيح هر كدام در كنار عكس مرتبط خيلي منظم تر و كارا تر خواهد بود كه اين هدف از طريق طراحي بروشور كاتالوگ و احراز خواهد شد.

 طراحي بروشور در ابعاد و طرح هاي گوناگوني ارائه مي شود. بروشور ها به صورت ۳لت يا هفت لت و به حالت آكاردئون قابل ارائه مي باشد ولي كاتالوگ ها معمولا در صفحات بيشتري ارائه مي شوند. بي گمان مهمترين عنصري كه در طراحي كاتالوگ و بروشور بيننده را به وجد مي آورد، تصاويري است كه از محصول تان در صفحات كاتالوگ يا بروشور شما به نمايش گذاشته مي شود. مهمترين نكته اي كه در شروع طراحي كاتالوگ و بروشور مي بايست در نظر داشت، اين است كه گروه مخاطبان مورد نظر را به خوبي شناسايي نماييم و با توجه به سبك و سياق آنها، طراحي را آغاز نماييم.

در طراحي كاتالوگ و بروشور بهتر است هماهنگي بين رنگ سازماني و رنگ بندي صفحات كاتالوگ مخصوصا جلد اول آن وجود داشته باشد. در جلد اول كاتالوگ مي بايست سنخيتي با محصولات يا خدماتي كه ارائه مي دهيد، وجود داشته باشد. تناسب ميان رنگ بندي هاي هر صفحه در كاتالوگ و بروشور، انگيزه تماشاچي را براي مطالعه ي ادامه مطلب دوچندان مي نمايد. فونت ها در متن نوشتاري طراحي كاتالوگ و بروشور با سايز هاي بزرگ و متوسط مي توانند توجه خواننده را به عناوين جلب نمايند. طراحان اين مجموعه با كادري مجرب با خلق ايده هاي نو، معرفي محصول يا خدمات شما را با كيفيتي در خور برند تجاري تان، ارائه مي دهد.

تفاوت بروشور و كاتالوگ
تفاوت بروشور و كاتالوگ در نگاه اول در ساختار آنان مي باشد. شكل بروشور در كل يك صفحه مي باشد كه به صورت آكاردئوني تا شده است و معمولا بروشور هفت لتي به آن گفته مي شود. البته اگر مطالب شما كم باشد مي توان آن را به صورت بروشور سه لتي ارائه داد. جنس كاغذ كاتالوگ معمولا گلاسه است و خدمات پس از چاپ از روكش سلفون، يووي و غيره در آن قابل انجام است. بروشور معمولا براي خدمات و مواردي كه نياز به تصوير ندارند، مورد استفاده قرار مي گيرد. چرا كه تصاوير موجود در كاتالوگ چنانچه از عكاسي صنعتي بهره گرفته شده باشد، كيفيت بالايي خواهد داشت كه اين كيفيت در بروشور به دليل جنس كاغذ مربوطه حاصل نخواهد شد.
از سوي ديگر هزينه طراحي بروشور و چاپ آن كمتر از هزينه كاتالوگ و چاپ آن مي باشد. چنانچه محصولات يا خدمات شما در چندين گروه و انواع مختلفي باشد بهتر است از كاتالوگ استفاده كنيد و موارد توضيحاتي خود را به همراه تصوير مربوطه آن به نمايش بگذاريد. از ديگر تفاوت كاتالوگ و بروشور مي توان به سايز و ابعاد آن اشاره كرد. معمولا سايز بروشور كوچكتر از كاتالوگ مي باشد. بروشور در سايزهاي ۱۱*۱۷ ، ۸٫۵*۱۴ ، ۸٫۵*۱۱ ، ۵٫۵*۸٫۵ ، ۳٫۵*۸٫۵ و مواردي از اين دست قابل ارائه مي باشد و معمولا به صورت تاشده و يا منگنه دار است. سايزهاي مورد استفاده براي كاتالوگ معمولا A4، A5 و سايز هايي از اين دست مي باشد. از ديگر تفاوت هاي كاتالوگ و بروشور مي توان به گرماژ مورد استفاده در كاغذ آنها اشاره كرد. براي چاپ كاتالوگ از گرماژ بالايي براي كاغذ استفاده مي گردد و به همين خاطر قطورتر و ضخيم تر مي باشد ولي براي بروشور از گرماژ پايين تري از كاغذ مورد استفاده مي گردد و به همين علت است كه نازك تر مي باشد.

شركت تبليغاتي طراحي كاتالوگ
شركت تبليغاتي طراحي كاتالوگ بسياري در بازار موجود مي باشد كه البته مجموعه اي كه بتوان در آن كار صفر تا صد طراحي كاتالوگ و چاپ كاتالوگ و عكاسي صنعتي مرتبط را انجام داد، كمياب است. كانون تبليغاتي مدرن طرح با گرافيست هايي خلاق در حيطه طراحي و تيمي مجرب در زمينه عكاسي و كادري متخصص در حيطه چاپ به عنوان برجسته ترين شركت تبليغاتي طراحي كاتالوگ شناخته شده است. يكي از خدماتي كه اين مجموعه ارائه مي كند طراحي كاتالوگ رايگان براي سازمان هاي خيريه مي باشد. اين مجموعه طراحي كاتالوگ ارزان قيمت را در دوره هايي كه فروش ويژه و تخفيف هاي استثنايي ارائه مي شود، تقديم مي نمايد.

قطع كاتالوگ در انواع مختلفي مانند رقعي، وزيري، جيبي، بغدادي، رحلي، بازو بندي، بياضي، سلطاني ، خشتي ، جانماز، نيم ربعي، حمايلي وجود دارد كه در سايزهاي متفاوتي مانند ۲۰*۱۳ ، ۲۶*۲۰ ، ۱۱*۱۶٫۵ ، ۱۲*۶ ، ۱۵*۲۱ ، ۲۵*۳۵ ، ۲۰*۳۰ ، ۳۴*۲۲ ، ۱۵*۲۱ ،  ۱۷*۹ ، ۱۸*۱۰ و مواردي از اين دست ارائه مي شود. قطع كاتالوگ چنانچه وزيري باشد از ابعاد ۲۰*۱۳ تا ۲۶*۲۰ متغير مي باشد. توضيحات : مدرن طرح افتخار طراحي يا چاپ يا عكاسي صنعتي يا طرح ها و عكس ها در شرف پيشنهاد به برندهاي درج شده را در لوح ذرين خويش دارد.برخي از تصاوير درج شده در اين صفحه به عنوان نمونه و پيشنهاد، طراحي حرفه اي و عكاسي شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است.

 قطع خشتي نيز از قديمي ترين قطع هاي مورد استفاده مي باشد كه عرض و طول آن با يكديگر برابر خواهد بود، كه معمولا براي كتاب هاي كودكان مورد استفاده قرار مي گيرد. قطع جيبي كه به آن قطع بغلي نيز مي گويند ، ابعاد تقريبي آن ۵*۷ مي باشد. قطع بياض يا بياضي كه از جهت طول آن باز و بسته شده، شيرازه هايي در سمت عرض آن قرار مي گيرد كه در ميان نسخه نويسان و كتاب سازان بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد.

طراحي كاتالوگ شير آلات معين

مجموعه مدرن طرح با استعداد هايي درخشان در زمينه طراحي گرافيكي، موثرترين شيوه ي تبليغاتي را به كار مي گيرد تا برند تجاري شما نزد اكثريت مردم محبوب گردد و مورد توجه شاياني قرار گيرد كه اين امر بي شك موجب افزايش فروش شما خواهد شد.

طراحي كاتالوگ ابزار آلات كشاورزي

طراحي كاتالوگ شركت s.p.n


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۶:۲۸ توسط:ali موضوع: