هر چي بخواي اينجاست

عكاسي صنعتي و طراحي كاتالوگ

عكاسي صنعتي و طراحي كاتالوگ
اگر شما كارخانه ، مجتمع  پتروشيمي هستيد و يا پروژه هاي بزرگ صنعتي در پيش داريد در واقع هيچ چيز به صرفه تر از  طراحي كاتالوگ و عكاسي صنعتي و تجاري براي شما نيست و در كل جهان از اين روش استفاده ميكنند ، اين دو در واقع خط توليد شما را به وضوح معرفي ميكند ، متخصصين شما را معرفي ميكند و چه چيزي مهمتر از اين براي شما ؟ در واقع كساني كه اين تصاوير را مشاهده ميكنند  مديران ارشد نيستند و مشتريان شما هستند حال چه مشتري قديمي و چه شخص جديد و بيشتر هدف براي ترقيب مشتريان جديد است.  تمامي  مديران صنعتي به خوبي ميدانند  كه تصوير برداري و فيلم برداري از فرايندهاي صنعتي پروسه اي بسيار دشوار است. شما اگر بخواهيد طراحي كاتالوگ حرفه اي داشته باشيد بايد عكس هايي با بهترين كيفيت و رقابتي از محصولات خود داشته باشيد و در غير اين صورت مطمئنا كاتالوگ جذابي نخواهيم داشت.

مزايا

۱- اعتبار شركت افزايش پيدا مي كند.

۲- به شركت شما شهرت ميده و افزايش شهرت در مدت زمان

۳- در نگاه اول در هر جا تصاوير يا كاتالوگ شما باشد شخص رو براي ديدن تحريك و كنجكاو ميكند.

۴- نسبت به رقباي خود يك دست بالاتر ميرويد.

۵- طراحي كاتالوگ و عكاسي صنعتي كليد معرفي شما به بازار و گرفتن مشتريان جديد است.

۶-عكاسي صنعتي حرفه اي ، در اولين نگاه يك شركت حرفه اي را نمايش ميدهد كه اين بخش شامل كيفيت عكس شما و زوايا و … است كه در تخصص تيم مدرن طرح است.

 

 

از خدمات عكاسي صنعتي  در كسب و كارهاي كوچك و بزرگ، آژانس هاي تبليغاتي و آگهي هاي تبليغاتي مي توان استفاده نمود. عكس صنعتي را مي توانيد در تبليغات شهري، تجارت و حتي در نمايشگاه نيز استفاده نماييد.

از عكاسي صنعتي مي توانيد به عنوان ارائه گزارش از عملكرد نيز استفاده نماييد.

عكاسي صنعتي مي تواند سوژه هايي از قبيل :

عكاسي از محصولات صنعتي ( ابزار آلات، ماشين آلات كوچك و بزرگ، قطعات صنعتي و  اتصالات صنعتي)

عكاسي از كارخانه و سازمان ها (خط توليد، محيط كاري، فرآيند توليد، كارگران و كارمندان)

عكاسي صنعتي حرفه اي (حفاري، معدن، جاده، رودخانه )

اين نوع هنر عكاسي نيازمند تجربه كاري و تخصص در زمينه عكاسي مي باشد. نور پردازي و همچنين استفاده تجهيزات حرفه اي براي عكس برداري بسيار تاثير گذار مي باشد.

راهنماي پروژه عكاسي صنعتي از كارخانه :
براي انجام اين پروژه از تيم عكاسي به همراه تجهيزات حرفه اي استفاده مي كنيم. قبل از شروع پروژه با مدير يا راهنماي كارخانه جلسه اي تشكيل مي دهيم و نياز هاي كارفرما مورد تجزيه تحليل قرار مي دهيم و از مكان يا سوژه هاي عكاسي يك ليست تهيه مي كنيم.

از كار فرما انتظار داريم كه:

محيط كار يا سوژه را براي عكاسي آماده كند تا كيفيت و سرعت كار بالا رود.

سوژه هاي مدنظر براي عكاسي را بررسي كنند تا (كثيف نباشد، زدگي و خوردگي و ديگر مواردي كه ممكن است روي خروجي سوژه تاثير منفي بگذارد.

نور محيط  را بررسي كنيد و اگر نور كافي نيست با عكاس مشورت كنيد.

اگر قرار است از كارمندان عكس تهيه شود بهتر است از كاركنان بخواهيد با ظاهري آراسته و پوششي مناسب جلوي دوربين قرار گيرند. بهتر است براي پوشش مناسب و يكدست از كاركنان بخواهيد از لباس سازماني استفاده كنند.

رعايت نكات ايمني در عكاسي: اگر محيط يا سوژه عكاسي خطرناك مي باشد حتما با عكاس مشورت كرده و يك فرد با تجربه درخواست كنيد كه راهنماي عكاس باشد.

بعد از مشورت هاي لازم با كارفرما تيم عكاسي به كارخانه اعزام مي شود. تيم عكاسي به همراه كارفرما مجدد از فضا و سوژه ها ديدن مي كنند و عكاس با توجه به نور و سوژه كار خود را شروع مي كنيد.

كار عكاسي ممكن است بين يك ساعت تا چندين روز كاري نيز طول بكشد كه كانون تبليغاتي مدرن طرح به شما پروژه هاي يك روزه عكاسي را پيشنهاد مي دهد. براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان عكاسي تماس بگيريد.

بعد از اتمام پروژه، كارفرما از ميان تصاوير گرفته شده چندين عكس صنعتي را انتخاب مي كند براي ويرايش آماده سازي و بعد از مونتاژ و تاييد كارفرما پروژه به اتمام مي رسد.

عكاسي و فيلمبرداري صنعتي
فيلمبرداري صنعتي مشابه عكاسي صنعتي مي باشد و از سوژه هاي منتخب بر اساس نياز عكسبرداري و فيلمبرداري مي شود. در برخي موارد ممكن است به علت (فضاي وسيع، طرز استفاده از ماشين آلات ، فضاي كارخانه و  ديگر موارد) نتوان از سوژه ها عكسبرداري نمود و نياز است فيلمبرداري صنعتي انجام شود. فيلمبرداري صنعتي معمولا با دوربين هاي فيلمبرداري و هلي شات انجام مي شود. كانون تبليغاتي مدرن طرح با استفاده از تجهيزات مدرن  عكاسي و فيلمبرداري صنعتي آماده خدمات فيلم برداري از خط توليد، كارخانه، فيلم برداري هوايي (هلي شات) و ساير پروژه هاي فيلمبرداري مي باشد.

 تجربه و سابقه كار از مزيت هاي رقابتي كانون تبليغاتي مدرن طرح است.

تاريخچه
هنر عكاسي در سال ۱۸۱۶ خلق شد. مي توان گفت عكاسي حرفه اي صنعتي يكي از موثرترين تاثيرات  را در زندگي و تبليغات مردم داشته است. تصاوير اوليه كه با هنر عكاسي خلق شد مي توان به تصويري از يك كشاورز، فعاليت صنعت گران، تجهيزات نظامي و موضوعات ديگر اشاره نمود. تفاوت عكاسي صنعتي با ديگر هنر هاي عكاسي مي توان به سبك آن اشاره نمود كه در شكل هاي مختلف و تكنيك هاي متفاوت در حال استفاده مي باشد. از شخص معمولي انتظار نمي رود يك عكس صنعتي خلق كند بلكه شخص بايد يك عكاس صنعتي حرفه اي و با تجربه باشد كه تخصص و تجهيزات لازم را در اختيار داشته باشد.

عكاسي تبليغاتي
هر زمان كه نام عكاسي تبليغاتي يا صنعتي به گوش مي خورد تصاويري كه روي بسته بندي ها كالاها است در ذهن نمايان مي شود. مي توانيد تصاوير تبليغاتي در بيلبورد هاي تبليغاتي، شبكه هاي مجازي و ديگر مكان ها مشاهده كنيد. از تصاوير تبليغاتي يا صنعتي به عنوان ابزاري قدرتمند براي تبليغات در جامعه كنوني و مجازي استفاده مي شود كه بي شك موجب رشد تجاري و توسعه برند مي شود. براي مثال مي توان جنگ جهاني دوم را به ياد آورد، بخش هايي كه در غرب اروپا از بين رفته بود اما با كمك هاي مالي ايالات متحده به آرامي جان تازه اي مي گرفت، به همين ترتيب اروپا يك مصرف كننده عالي تبديل شد و مكاني عالي براي تبليغات محصولات آمريكايي ها.

توضيحات : مدرن طرح افتخار طراحي يا چاپ يا عكاسي صنعتي يا طرح ها و عكس ها در شرف پيشنهاد به برنده هاي درج شده را در لوح ذرين خويش دارد.برخي از تصاوير درج شده در اين صفحه به عنوان نمونه و پيشنهاد، طراحي حرفه اي شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. مي توان نتيجه گرفت كه تبليغات امر مهمي در بازاريابي مي باشد كه مي تواند درآمد و همچنين تجارت را توسعه داد، اگر چه عكاسي را در زمان قديم يك هنر مي دانستند اما در زمان كنوني از عكاسي به عنوان يك شغل ياد مي كنند. در ابتدا از تصاوير در روزنامه ها و مجلات استفاده مي كردند و به مرور استفاده از عكس هاي تبليغاتي و صنعتي به عنوان ابزار تبليغاتي مؤثر تبديل شد.

 

نكات ضروري كه قبل از طراحي كاتالوگ بايد بدانيد

مشتريان خود را بشناسيد - مشخصات فردي كه مي خواهيد محصولات خود را بخرد چيست؟ چه چيزي باعث مي شود مشتريان شما محصولات شما را خريداري كنند؟ اگر فقط ميخواهيد محصولات خود را نمايش دهيد ، طراحي كاتالوگ آسان است ، اما در اكثر كاتالوگ ها چنين نيست. شما مي خواهيد محصولات خود را بفروشيد ، اما مردم تمايل دارند با احساسات خريد كنند. ايجاد اشتياق رازي  براي خريد مشتري براي دستيابي به يك محصول  خاص است. اين كاتالوگ بايد به مشتري نشان دهد كه كالاهاي شما چگونه نياز زندگي مورد نظر او را فراهم مي كند و اگر اين نيازها را شما برآورده كنيد شما مي توانيد مقدار بيشتري از محصول را بفروشيد.

 

طراحي براي مخاطبان 

كاتالوگ كه به عنوان "مارك تجاري" شناخته مي شود ، بايد ظاهر و احساس سازگاري با محصول را ايجاد كند. طراحي كاتالوگ خود را حول انتقال نياز زندگي طراحي كنيد. به مردم نشان دهيد از مزاياي كالاي شما لذت مي برند. متن و عكس ها نه تنها بايد محصول را توصيف كنند تا به مشتري در تصميم گيري براي تصميم گيري كمك كند ، بلكه بايد نتايج را به خواننده نشان دهد - اينكه چگونه اين محصول به آنها كمك مي كند تا به سبك زندگي مورد نظر و آرزوي خود برسند.

 

سبك منسجم را حفظ كنيد

 هنگامي كه يك "نگاه" موفق براي فهرست خود ايجاد كرديد ، اين به اين معني است كه مشتريان خود را وسوسه ميكنيد. حفظ ظاهر سازگار   باعث تقويت برندسازي شركتي شما مي شود. تكرار باعث ايجاد شناخت برند مي شود و مشتريان شما احساس راحتي بيشتري با شركت شما خواهند داشت. اگر تصميم داريد مضمون كاتالوگ خود را تغيير دهيد ، اين كار را به مدت طولاني و با كمترين مقدار انجام دهيد تا مارك تجاري خود را از دست ندهيد.

 

تمركز بر محصول

 از گروه بندي موارد در عكسها خودداري كنيد ، مگر اينكه موارد در گروههاي بسيار كوچك و مرتبط باشد. بيشتر كالاها را بدون هيچ پيش زمينه اي در كاتالوگ نمايش دهيد تا كالا از بي نظمي صفحه متمايز شود. زمينه هاي ظريف تنوع به طراحي مي بخشد و حالات سبك نياز را منتقل مي كند.

عكس هاي عالي

 شايد مهمترين ويژگي كاتالوگ ، خود عكس محصول باشد. در مورد عكاسي صرفه نظر نكنيد. يك عكس "هزار كلمه ارزش دارد" ، اما يك عكس بد مي تواند كلمات غلطي راجع به محصول شما بگويد.

گوشه هاي بالا سمت راست 

بهترين فروش و سودآورترين كالاهاي خود را در گوشه هاي بالاي خارجي كاتالوگ - به ويژه سمت راست قرار دهيد. خوانندگان به طور معمول كاتالوگ ها را با انگشت اول در گوشه سمت راست بالا نگاه مي كنند و سپس نگاهي به بقيه صفحه مي اندازند. اگر چيزي توجه آنها را جلب نكرد ، آنها ورق مي زنند. فضاي بيشتر از كالاهاي كم اهميت خود را به محصولات پر فروش خود اختصاص دهيد.

 

فرم سفارش را اضافه كنيد

 از آنجا كه بيشتر سفارشات واقعي از طريق تلفن يا وب سايت انجام مي شود ، برخي از شركت ها معتقدند كه فرم سفارش ضروري نيست. تحقيقات نشان داده است كه خريداران حتي اگر سفارش واقعي آنها از طريق تلفن در وب سايت شما قرار گرفته باشد ، مي خواهند از فرم سفارش چاپ شده براي ليست كردن و سازماندهي خريدهاي خود استفاده كنند.

در نهايت براي اطلاعات بيشتر و نكات مهم تر شما ميتوانيد به صفحه طراحي كاتالوگ ما مراجعه كنيد تا آموزش هاي بيشتري را در اين باره تجربه كنيد همچنين در اين صفحه 100 ها نمونه كار موفق از بزرگترين شركت ها است كه بي شك ايده هايي عالي براي شما رقم مي زند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۱:۳۹ توسط:ali موضوع:

طراحي ليبل مواد غذايي

طراحي لـيبل مواد غذايي
 ليبل مواد غذايي نسبت به ديگر خدمات طراحي لـيبل كمي متفاوت است كه بايد توجه ويژه اي به آن داشت.

چرا طراحي برچسب يا ليبل مواد غذايي بي اندازه مهم و ضروري است ؟

كيفيت توليد محصولي كه ارائه مي دهيد هر چقدر هم فوق العاده باشد مادامي كه مصرف كننده از آن استفاده نكند، متوجه كيفيت شما نخواد شد. از طرفي برچسب و شكل بيروني محصول شما در معرض ديد همگان قرار مي گيرد حتي كسي كه محصول شما را نخريده باشد. مسلما وقتي طراحي ليـبل مواد غذايي شما متناسب با محتوا طراحي شود و تركيبي شكيل و زيبا داشته باشد در جذب مشتري مخصوصا كودكان و نوجوانان بسيار موثر خواهد بود.

طراحي برچسب بطري
طراح لـيبل بطري مي بايست بسيار خاص ، جذاب و جوان پسند باشد. چرا واژه ي جوان پسند ؟  طبق آمار بيشترين سرانه مصرف نوشيدني در ايران، مربوط به جوانان مي شود. اين امر ضروري ايجاب مي كند كه سلايق و علايق نسل جوان خود را بهتر بشناسيم تا در طراحي برچسب بطري مورد نظر خود شايستگي و كيفيت نوشيدني خود را به تصوير بكشيم.

طراحـي برچسب سي دي
موردي كه در طراحي اين نوع از ليبل سي دي مورد توجه قرار مي گيرد براي آن دسته از سي دي هايي كه محتواي مشخصي دارند بسيار مهم تر است. از اين جهت شايسته است ليبل سي دي با حفظ زيبايي و جذاب بودن به خوبي نشان دهنده ي محتواي درون خود باشد. توضيحات : مدرن طرح افتخار طراحي يا چاپ يا عكاسي صنعتي يا طرح ها و عكس ها در شرف پيشنهاد به برنده هاي درج شده را در لوح ذرين خويش دارد.برخي از تصاوير درج شده در اين صفحه به عنوان نمونه و پيشنهاد، طراحي حرفه اي شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. براي دسته ي دوم كه شامل محتوا نمي باشد ما ميتوانيم روي برند تجاري شما مانور دهيم و به گونه طراحي برچسب سي دي شما را انجام دهيم كه تبليغي خاص و متفاوت براي نام تجاري شما باشد.

طراحي ليبل محصولات غذايي
ليبل محصولات غذايي خود را مي توانيد با مجموعه ي مدرن طرح به جايگاهي مردم پسند برسانيد و نزد همگان محبوب شويد. چرا كه تيم چيره دست مدرن طرح در طراحي برچسب محصولات غذايي سابقه اي چندين ساله، با نام و خاطره اي نيكو از خود به جاي گذاشته است. تيم طراحي مجموعه با ايده هاي نوآورانه ترسيمي ستودني و دلنشين را بر روي كالاي شما نقش مي زند.

طراحي برچسب عسل
در طـراحي ليبـل عسل به اين دليل كه رقباي زيادي براي ارائه ي اين محصول وجود دارد و از سوي ديگر طعم خود عسل مانند محصولات ديگر جاي تنوع زيادي براي مانور دادن ندارد قطعا طراحي برچسب عسل ميتواند در موفقيت شما تعيين كننده باشد.  مفتخر هستيم با پيشينه اي نيكو شما را در دستيابي به جايگاه اول در بازار رقابتي همراهي كنيم.

با توجه به تمامي مواردي كه ذكر كرديم ، بي شك در كنار طراحي جعبه،   طراحي ليبل هم از اهميت بالايي برخوردار است و در حقيقت اين دو در يك راستا و يك هدف هستند كه همان علاقه نشان دادن مشتري نسبت به محصول در مرحله اول و در پس آن در صورت تاييد كيفيت محصول به مرحله نهايي فروش رسد، پس در انتخاب ليبل و طراحي آن ، شما نياز به متخصص طراح ليبل داريد به شما پيشنهاد ميكنيم از نمونه طراحي هاي ليبل مدرن طرح حتما بازديد فرماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۰:۱۷ توسط:ali موضوع:

خريد گل رز در تهران

راهنماي خريد گل
قبل از خريد گل حتما به نكات زير توجه كنيد :

گل بايد تازه و قبراق باشد تا مدت زمان ماندگاري آن بالا رود. (عواملي چون دما، نور خورشيد و رطوبت بر عمر گل تاثير گذار است.)

گل ها را با توجه به فصل سال انتخاب كنيد. هر گل با توجه به فصل؛ با قيمت مناسب تري مي توانيد تهيه كنيد. (گل ها در فصل خودشان سازگاري و ماندگاري بهتري دارند)

در هنگام خريد مي توانيد بر اساس سليقه رنگ گل ها را انتخاب كنيد يا از تركيب چندين گل در دسته گل، سبد گل و جعبه گل استفاده نماييد. (افراد با سليقه و خوش ذوق مي توانند سفارش گل را با تم رنگي مهماني ست كنند)

قبل از خريد گل رز جاودان حتما با كارشناس مجموعه تماس بگيريد و شرايط نگهداري گل رز جاودان را بپرسيد، توجه كنيد كه رز جاودان بايد كمتر از دو ماه از موم شدن(جاودان شدن) به دست شما برسد، چرا كه هر چقدر گل در انبار گل فروشي بماند از عمر آنها كاسته خواهد شد.

دسته گل تولد

در هنگام سفارش گل رز به نوع رز توجه كنيد كه دو نوع مي باشد گل رز هلندي و گل رز ايراني. رز هلندي از كيفيت و ماندگاري بالاتري نسبت به رز ايراني دارد و همچنين قيمت اين گل نسب به رز ايراني بالاتر است.

 

گل فروشي اينترنتي گندم وي آي پي 
زيباترين گلهاي بهاري را در گل فروشي اينترنتي گندم وي آي پي سفارش دهيد ، حتما براي شما هم پيش آمده است كه تمايل داشتيد براي اعضاي خانواده يا يك دوست صميمي گل بخريد و با خريد دسته گل او را سوپرايز كنيد اما امكانش را نداشته ايد. يك رفيق قديمي و دوست داشتني در يك نقطه دور از شما آن سر شهر زندگي مي كند و راهي براي تبريك گفتن تولدش پيدا نمي كنيد. گل فروشي اينترنتي گندم VIP راز از بين بردن اين فاصله ها و نزديكي قلب هاست.

به فاصله چند كليك ساده مي توانيد لبخند را به عزيزانتان هديه بدهيد. گل فروشي اينترنتي هدفش اين است كه اگر شما تصميم خريد گل را داريد اما به هر دليلي نمي توانيد حضوري اين كار را انجام دهيد، گندم وي آي پي با سرويس هايي كه دارد به شما كمك مي كند با سليقه خاص خودتان براي هر كدام از عزيزانتان با خريد دسته گل احساسات خود را ابراز كنيد.

گل آنلاين
اگر به تازگي رابطه اي عاشقانه اي را آغاز كرده ايد و مي  خواهيد با ارسال يا خريد دسته گل طبيعي ميزان علاقه تان را ابراز كنيد، با كمك گل فروشي آنلاين گندم وي آي پي مي توانيد سوپرايزهاي جالبي ايجاد كنيد. امروزه مشغوليت هاي كار و زندگي همه ما را به گونه اي درگير كرده است و فرصت كافي براي بودن در كنار عزيزانمان را از ما گرفته است.

خريد گل

در اين شرايط با وجود گل فروشي آنلاين مي توانيم ميزان علاقه مان را به آنها كه دوست شان داريم، به جذاب ترين شكل ابراز كنيم. كافي است با يك تماس تلفني و يا سفارش آنلاين انواع سبد گل، باكس گل، دسته گل و گل هاي رز جاودان را سفارش دهيد. با ثبت اين سفارش گل هاي مورد نظر شما كه با سليقه خودتان انتخاب شده است با شكيل ترين ديزاين به مقصد مورد نظرتان در تهران و يا شهرستانهاي ديگر ارسال مي شود.

اين را به خاطر داشته باشيد كه هديه دادن يك سبد گل رز تازه و رنگارنگ براي ابراز احساسات شما در هر لحظه و هر روز، نياز به مناسبت خاصي ندارد. هر زمان اراده كنيد با ثبت سفارش در گل فروشي آنلاين در عرض چند ساعت خواسته شما برآورده خواهد شد.

راهنماي خريد گل
قبل از خريد گل حتما به نكات زير توجه كنيد :

گل بايد تازه و قبراق باشد تا مدت زمان ماندگاري آن بالا رود. (عواملي چون دما، نور خورشيد و رطوبت بر عمر گل تاثير گذار است.)

گل ها را با توجه به فصل سال انتخاب كنيد. هر گل با توجه به فصل؛ با قيمت مناسب تري مي توانيد تهيه كنيد. (گل ها در فصل خودشان سازگاري و ماندگاري بهتري دارند)

در هنگام خريد مي توانيد بر اساس سليقه رنگ گل ها را انتخاب كنيد يا از تركيب چندين گل در دسته گل، سبد گل و جعبه گل استفاده نماييد. (افراد با سليقه و خوش ذوق مي توانند سفارش گل را با تم رنگي مهماني ست كنند)

قبل از خريد گل رز جاودان حتما با كارشناس مجموعه تماس بگيريد و شرايط نگهداري گل رز جاودان را بپرسيد، توجه كنيد كه رز جاودان بايد كمتر از دو ماه از موم شدن(جاودان شدن) به دست شما برسد، چرا كه هر چقدر گل در انبار گل فروشي بماند از عمر آنها كاسته خواهد شد.

در هنگام سفارش گل رز به نوع رز توجه كنيد كه دو نوع مي باشد گل رز هلندي و گل رز ايراني. رز هلندي از كيفيت و ماندگاري بالاتري نسبت به رز ايراني دارد و همچنين قيمت اين گل نسب به رز ايراني بالاتر است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۸:۳۳ توسط:ali موضوع:

طراحي كاتالوگ

طراحي كاتالوگ
گرافيك در طراحي كاتالوگ حرفه اي نقش مستقيم و مهمي بر توسعه يا معرفي محصولات يا خدمات شما را دارد. تجربه در طراحي كاتالوگ تبليغاتي و كاتالوگ صنعتي بسيار مهم مي‌باشد و قبل از طراحي بهتر است با طراح كاتالوگ مشورت كنيد. كاتالوگ حرفه اي مي‌تواند شامل فهرستي از دستورالعمل‌ها يا جمعي از اسامي و توضيحات گروه بندي شدهباشد. كاتالوگ پل ارتباطي است بين خدمات و محصولات با مشتريان و مصرف كنندگان. كاتالوگ مي‌تواند بازاريابي هميشه در دسترس براي ارائه خدمات يا معرفي كالا باشد. طرح كاتالوگ و ابعاد مي‌تواند در هزينه طراحي و چاپ كاتالوگ تأثير گذار باشد. كاتالوگ در ابعاد هاي افقي و عمودي طراحي و چاپ مي‌شود كه نمونه كاتالوگ ‌هاي طراحي شده توسط اين شركت قابل مشاهده است. اين افتخار را داريم كه مورد اعتماد برند هاي كشور هستيم و سهم قابل توجه اي از بازار كسب كرده‌ايم.

 

 

 

طراحي كاتالوگ Magic

طراحي كاتالوگ صنعتي

كاتالوگ و بروشور
كاتالوگ و بروشور جهت معرفي و تبليغ محصولات يا خدماتي كه ارائه مي دهيد، بسيار روش كارآمد و موثري مي باشد. بسته به نوع محصول و يا خدمات شما پيشنهادي به شما ارائه مي شود، از اين جهت كه كاتالوگ براي شما كافي است هر دو تاثير بسزايي خواهند داشت. اگر كسب و كار شما خدمات ارائه مي دهد و يا كالاي مصرفي ارائه مي كند و نياز به توضيحات نوشتاري بيشتري دارد بروشور ميتواند بسيار موثر واقع شود و از لحاظ قيمتي مقرون به صرفه است.

چنانچه در تجارت شما تصوير كالا از اهميت بالايي برخوردار باشد، طراحي كاتالوگ ميتواند بسيار مفيد واقع شود زيرا كه كيفيت عكس ها و تصاوير در كاتالوگ به خوبي نمايش داده ميشود، البته جلوه ي عكس در كارهاي چاپي زماني كه از عكاسي صنعتي حرفه اي بهره گرفته باشيد، بسيار چشمگير خواهد بود. در صورتي كه شركت شما شامل تعداد زيادي خدمات و يا چندين كالا باشد، عنوان كردن فهرست وار آنها و به ترتيب توضيح هر كدام در كنار عكس مرتبط خيلي منظم تر و كارا تر خواهد بود كه اين هدف از طريق طراحي بروشور كاتالوگ و احراز خواهد شد.

 طراحي بروشور در ابعاد و طرح هاي گوناگوني ارائه مي شود. بروشور ها به صورت ۳لت يا هفت لت و به حالت آكاردئون قابل ارائه مي باشد ولي كاتالوگ ها معمولا در صفحات بيشتري ارائه مي شوند. بي گمان مهمترين عنصري كه در طراحي كاتالوگ و بروشور بيننده را به وجد مي آورد، تصاويري است كه از محصول تان در صفحات كاتالوگ يا بروشور شما به نمايش گذاشته مي شود. مهمترين نكته اي كه در شروع طراحي كاتالوگ و بروشور مي بايست در نظر داشت، اين است كه گروه مخاطبان مورد نظر را به خوبي شناسايي نماييم و با توجه به سبك و سياق آنها، طراحي را آغاز نماييم.

در طراحي كاتالوگ و بروشور بهتر است هماهنگي بين رنگ سازماني و رنگ بندي صفحات كاتالوگ مخصوصا جلد اول آن وجود داشته باشد. در جلد اول كاتالوگ مي بايست سنخيتي با محصولات يا خدماتي كه ارائه مي دهيد، وجود داشته باشد. تناسب ميان رنگ بندي هاي هر صفحه در كاتالوگ و بروشور، انگيزه تماشاچي را براي مطالعه ي ادامه مطلب دوچندان مي نمايد. فونت ها در متن نوشتاري طراحي كاتالوگ و بروشور با سايز هاي بزرگ و متوسط مي توانند توجه خواننده را به عناوين جلب نمايند. طراحان اين مجموعه با كادري مجرب با خلق ايده هاي نو، معرفي محصول يا خدمات شما را با كيفيتي در خور برند تجاري تان، ارائه مي دهد.

تفاوت بروشور و كاتالوگ
تفاوت بروشور و كاتالوگ در نگاه اول در ساختار آنان مي باشد. شكل بروشور در كل يك صفحه مي باشد كه به صورت آكاردئوني تا شده است و معمولا بروشور هفت لتي به آن گفته مي شود. البته اگر مطالب شما كم باشد مي توان آن را به صورت بروشور سه لتي ارائه داد. جنس كاغذ كاتالوگ معمولا گلاسه است و خدمات پس از چاپ از روكش سلفون، يووي و غيره در آن قابل انجام است. بروشور معمولا براي خدمات و مواردي كه نياز به تصوير ندارند، مورد استفاده قرار مي گيرد. چرا كه تصاوير موجود در كاتالوگ چنانچه از عكاسي صنعتي بهره گرفته شده باشد، كيفيت بالايي خواهد داشت كه اين كيفيت در بروشور به دليل جنس كاغذ مربوطه حاصل نخواهد شد.
از سوي ديگر هزينه طراحي بروشور و چاپ آن كمتر از هزينه كاتالوگ و چاپ آن مي باشد. چنانچه محصولات يا خدمات شما در چندين گروه و انواع مختلفي باشد بهتر است از كاتالوگ استفاده كنيد و موارد توضيحاتي خود را به همراه تصوير مربوطه آن به نمايش بگذاريد. از ديگر تفاوت كاتالوگ و بروشور مي توان به سايز و ابعاد آن اشاره كرد. معمولا سايز بروشور كوچكتر از كاتالوگ مي باشد. بروشور در سايزهاي ۱۱*۱۷ ، ۸٫۵*۱۴ ، ۸٫۵*۱۱ ، ۵٫۵*۸٫۵ ، ۳٫۵*۸٫۵ و مواردي از اين دست قابل ارائه مي باشد و معمولا به صورت تاشده و يا منگنه دار است. سايزهاي مورد استفاده براي كاتالوگ معمولا A4، A5 و سايز هايي از اين دست مي باشد. از ديگر تفاوت هاي كاتالوگ و بروشور مي توان به گرماژ مورد استفاده در كاغذ آنها اشاره كرد. براي چاپ كاتالوگ از گرماژ بالايي براي كاغذ استفاده مي گردد و به همين خاطر قطورتر و ضخيم تر مي باشد ولي براي بروشور از گرماژ پايين تري از كاغذ مورد استفاده مي گردد و به همين علت است كه نازك تر مي باشد.

شركت تبليغاتي طراحي كاتالوگ
شركت تبليغاتي طراحي كاتالوگ بسياري در بازار موجود مي باشد كه البته مجموعه اي كه بتوان در آن كار صفر تا صد طراحي كاتالوگ و چاپ كاتالوگ و عكاسي صنعتي مرتبط را انجام داد، كمياب است. كانون تبليغاتي مدرن طرح با گرافيست هايي خلاق در حيطه طراحي و تيمي مجرب در زمينه عكاسي و كادري متخصص در حيطه چاپ به عنوان برجسته ترين شركت تبليغاتي طراحي كاتالوگ شناخته شده است. يكي از خدماتي كه اين مجموعه ارائه مي كند طراحي كاتالوگ رايگان براي سازمان هاي خيريه مي باشد. اين مجموعه طراحي كاتالوگ ارزان قيمت را در دوره هايي كه فروش ويژه و تخفيف هاي استثنايي ارائه مي شود، تقديم مي نمايد.

قطع كاتالوگ در انواع مختلفي مانند رقعي، وزيري، جيبي، بغدادي، رحلي، بازو بندي، بياضي، سلطاني ، خشتي ، جانماز، نيم ربعي، حمايلي وجود دارد كه در سايزهاي متفاوتي مانند ۲۰*۱۳ ، ۲۶*۲۰ ، ۱۱*۱۶٫۵ ، ۱۲*۶ ، ۱۵*۲۱ ، ۲۵*۳۵ ، ۲۰*۳۰ ، ۳۴*۲۲ ، ۱۵*۲۱ ،  ۱۷*۹ ، ۱۸*۱۰ و مواردي از اين دست ارائه مي شود. قطع كاتالوگ چنانچه وزيري باشد از ابعاد ۲۰*۱۳ تا ۲۶*۲۰ متغير مي باشد. توضيحات : مدرن طرح افتخار طراحي يا چاپ يا عكاسي صنعتي يا طرح ها و عكس ها در شرف پيشنهاد به برندهاي درج شده را در لوح ذرين خويش دارد.برخي از تصاوير درج شده در اين صفحه به عنوان نمونه و پيشنهاد، طراحي حرفه اي و عكاسي شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است.

 قطع خشتي نيز از قديمي ترين قطع هاي مورد استفاده مي باشد كه عرض و طول آن با يكديگر برابر خواهد بود، كه معمولا براي كتاب هاي كودكان مورد استفاده قرار مي گيرد. قطع جيبي كه به آن قطع بغلي نيز مي گويند ، ابعاد تقريبي آن ۵*۷ مي باشد. قطع بياض يا بياضي كه از جهت طول آن باز و بسته شده، شيرازه هايي در سمت عرض آن قرار مي گيرد كه در ميان نسخه نويسان و كتاب سازان بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد.

طراحي كاتالوگ شير آلات معين

مجموعه مدرن طرح با استعداد هايي درخشان در زمينه طراحي گرافيكي، موثرترين شيوه ي تبليغاتي را به كار مي گيرد تا برند تجاري شما نزد اكثريت مردم محبوب گردد و مورد توجه شاياني قرار گيرد كه اين امر بي شك موجب افزايش فروش شما خواهد شد.

طراحي كاتالوگ ابزار آلات كشاورزي

طراحي كاتالوگ شركت s.p.n


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۶:۲۸ توسط:ali موضوع: